Co pro Vás děláme

Naše společnost působí na trhu již od roku 1997. Jsme exkluzivními dovozci italských kuchyní Cesar a pohovek Alberta. Máme ve svém portfoliu mnoho příznivců těchto osvědčených značek. Na studiu tradičně pořádáme prezentace novinek a společenské akce. Zaměřujeme se na  italský design, obohacuje nás a my se jej snažíme dopřát i našim klientům.

  • Kuchyně
    CESAR
  • Sedací soupravy ALBERTA
  • Stoly a židle DOMITALIA
  • Obývací pokoje, ložnice a šatny
    ORME
  • Dětské pokoje, ložnice a pracovny CLEVER
  • Kuchyňské spotřebiče SMEG

Významná pozice italské značky Cesar je dána 40ti letou zkušeností, řemeslnou tradicí a vysokou profesionalitou, která vyžaduje neustálý výzkum posledních trendů v designu, investice do špičkových technologií a intuici pro vytvoření funkčního prostření, ve kterém je příjené žít. Každoroční produkce 11 tisíc kuchyní míří do celého světa.

maxima_56_57maxima-05_0832_gstr-14-15maxima-05_1056_m-str-20-21

Kontaktujte nás Web partnera

Značka Alberta je již 30 let pokládána za garanci kvality v oblasti vývoje a výroby pohovek a křesel. Nachází se v provincii Treviso, v severní Itálii, v oblasti řemeslné tradice a vášně pro kreativitu. Nabízí širokou paletu čalouněného nábytku v látkových vždy převlékatelných potazích a kolekce v kůžích. Krédem značky Alberta je přinášet originální řešení, vysokou kvalitativní úroveň a být šetrný k životnímu prostředí.

controluce_vivien_chaiselongue_gallery_1 albertasalotti_recanati_gallery_2 albertasalotti_recanati_gallery_1

Kontaktujte nás Web partnera

Exkluzivní, moderní a elegantní design. Společnost DOMITALIA věří v sílu mladých designerů, v jejich inovativní nápady vytvářející vztah mezi tvarem a funkčností. DOMITALIA se specializuje na výrobu židlí, stolů a doplňků pro domácnost. Od roku 1989 se jí podařilo vybudovat celosvětovou působnost, sídlí v oblasti Udine v severní Itálii a vlastní pobočku v USA na Floridě.

euclide-f240_fenice-l_ambstr-32-33 galaxy-180_opera_contour-v_urban-lgstr-143 mondo-m_traffic_ambstr-66-67

Kontaktujte nás Web partnera

ORME je největším výrobcem patřícím pod italské obchodní sdružení HOMES. Specializuje se na moderní vybavení obývacích pokojů, ložnic a šaten. Pro milovníky krásných dřev, lakovaných skel, matných a lesklých laků vysoké kvality a dlouhé životnosti. Nové kolekce ORME jsou konkrétní odezvou na požadavky současného stylu bydlení.

livingroom_pag062-063_modulo16_comp livingroom_pag056-057_modulo14_comp livingroom_pag060-061_modulo15_comp

Kontaktujte nás Web partnera

CLEVER je dalším výrobcem ze společenství HOMES s rozsáhlým programem nábytku do dětských, studentských a obývacích pokojů, ložnic i pracoven. Výroba je postavena na ekologických a ohnivzdorných materiálech, šetrná k lidem i životnímu prostředí.

startupinmotion_pag041-042_up07_compstartupinmotion_pag010-011_up02_compstartupinmotion_pag034-035_up06_comp

Kontaktujte nás Web partnera

SMEG je přední italský výrobce luxusních elektrospotřebičů s dlouholetou tradicí. Produkty, vyráběné ve velkolepém stylu, dokonale spojují design, eleganci, rafinovanost a pozornost věnovanou detailům v přísném souladu se standardy kvality; od vstřícného přístupu k zákazníkům, až po ochranu životního prostředí. Smeg zahrnuje trouby, varné desky, sporáky, chladničky, myčky, pračky, odsavače par a to v jejich dokonale kombinaci.

s_001 s_006 s_003

Kontaktujte nás Web partnera